یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 ** 29/02/1398

شهردار و اعضای شورای شهر یاسوج با استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار و در مورد مهمترین موضوعات در ارتباط با عملکرد شهرداری یاسوج گزارش داده و از استاندار خواستند در خصوص رفع برخی مشکلات با استفاده از اختیارات خود به آنها کمک کنند. در این دیدار علاوه بر گزارش کوتاه شهردار از عملکرد شهرداری یاسوج، به موضوعاتی از جمله تبعات مهم ناشی از وقوع سیل اخیر و برخی مشکلات مرتبط با پروژه ها ، پرداخته شد.

ادامه مطلب

از ابتدای امسال 25 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد ريال در نقاط مختلف شهر یاسوج در حال اجراست.

ادامه مطلب

مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یاسوج از برگزاری مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر خبرداد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از بکارگیری ظرفیت هنرمندان تجسمی در توسعه و زیباسازی شهری خبر داد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم در جمع خبرنگاران، افزود: نهضت آسفالت بر اساس لیست بندی شروع شده و مناطق مختلف معابر در این طرح پوشش داده می‌شوند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: همه دستگاه‌ها و افراد و اشخاص که کانال آب آبشار را در محدوده ملک خود تصرف کرده‌اند باید از آن عقب نشینی کنند و مدیریت آن در اختیار شهرداری قرار گیرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج بیان کرد: بالغ بر 140 اثر به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد که با حضور کارشناسان و صاحب نظران آثار برتر انتخاب شد.

ادامه مطلب

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج با خانواده های شهدای کارگری دیدار کردند .

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: مطالب منتشر شده از قول اینجانب خطاب به استاندار محترم صحت ندارد.

ادامه مطلب

دکتر نستهن مقدم با بیان این مطلب افزود: چند پروژه زیرساختی و مهم شهرداری یاسوج در حوزه های زیرساختی و اقتصاد مقاومتی به این نمایشگاه راه یافته است و فرصت معرفی آنان فراهم شده است.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: مراسم رونمایی از طرح این المان با حضور مسئولان استانی و خانواده های جانباختگان این سانحه هوایی همزمان با مراسم یادبود جان‌باختگان این سانحه هوایی یاسوج برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

برای نخستین بار طراحی المان ها و احجام کوچک در شهر یاسوج به منظور استفاده از نظرات و دیدگاههای صاحب نظران اعلام شد که پس از بررسی آثار، نتایج آن اعلام شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه این طرح هم اکنون آغاز شده و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت، بیان کرد: در قالب این طرح 70 درصد عوارض پروانه های مسکونی، 80 درصد عوارض پروانه های تجاری و رفاهی، و 75 درصد عوارض پروانه های تجاری مسکونی وصول می شود.

ادامه مطلب

دکتر علی محمد احمدی با اهدای لوح تقدیر به دکتر نستهن مقدم به خاطر عملکرد موفق شهرداری یاسوج در برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش تشکر کرد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...