سه شنبه 26 تیر 1397 ** 26/04/1397

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کوثر الهی یک دختر بود که خدا به پیامبر هدیه داد و باید به همین دلیل ارزش دختر را بیش از پیش بدانیم.

ادامه مطلب

فایل های مربوط به آمایش سرزمین، شناخت، آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی غیرمترقبه(سیل و زلزله) در شهرداریها و آشنایی با طرح های توسعه شهری در ایران منتشر شده از سوی انتشارات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای دانلود و استفاده شرکت کنندگان در کلاس های آموزشی غیرحضوری شهرداری یاسوج، آورده شده است.

ادامه مطلب

به مناسبت ميلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و آغاز هفته كرامت جشن بزرگ روز دختر به همت شهرداري ياسوج برگزار مي شود.

ادامه مطلب

با واکنش سریع نیروهای آتش نشانی یاسوج آتش زدن پسماندهای زمین های زراعی در تل خسرو مهار شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در بازدید از کارگاه ساخت عرشه پل چهارم بشار آخرین وضعیت این پل را تشریح کرد. ​

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با تاکید بر نقش سازنده شهروند در مسائل شهری، گفت: با توجه به مشکلاتی که این پارک دارد، از بانوان و اصحاب محترم رسانه تقاضامندیم که مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود برای رفع این مسائل را به روابط عمومی یا دفتر امور بانوان واقع در این پارک ارائه نمایند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: جمع‌آوری جمعه بازار یاسوج به دلیل ایجاد گره ترافیکی قطعی است.

ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یاسوج از آتش سوزی یک منزل مسکونی در شهرک امام حسین (ع) خبر داد.

ادامه مطلب

وی افزود: دغدغه بیمارستان با افتتاح این پل بر طرف می شود، جاده دسترسی دیگری کلنگ زنی شده که تا سه ماه دیگر زیر بار ترافیک می رود.

ادامه مطلب

وی تصریح کرد: معابر شهرک بلکو، پل سوم بشار به سمت گلزار شهدا، 30متری رضائی‌ها ، 20 متری آزادگان و خیابان کمال الملک از جمله معابری بوده که در ماه‌های اخیر آسفالت شده و یا کار آسفالت این معابر در دست اجرا است.

ادامه مطلب

وی با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 500 عدد سطل زباله و 300 عدد نیمکت خریداری و در سطح شهر نصب شد، افزود: تعداد زیادی از این سطل هاو نیمکت ها توسط برخی افراد بی توجه، تخریب و تعدادی از آن ها نیز به سرقت رفته است.

ادامه مطلب

راسوی گرفتار شده در استخر خالی توسط نیروهای آتش نشانی نجات یافت.

ادامه مطلب

با واکنش سریع نیروهای آتش نشانی یاسوج، فرد گرفتار شده نجات یافت و برای انجام مراحل درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

ادامه مطلب

مقدم افزود: از هر اقدامی که باعث کاهش حضور فیزیکی ارباب رجوع، تجمیع کارها، مدیریت زمان مردم، سرعت دهی به کارها و تقویت شهروند الکترونیک شود، استقبال می کنیم.

ادامه مطلب

باید به این باور برسیم که با نگاه سنتی دیگر امکان اداره شهرها و حتی روستاها وجود نخواهد شد و میل به پیشرفت و توسعه و ارتقای شاخصه های شهر و شهروندی تنها با برنامه ریزی علمی از سوی متولیان و جذب مشارکت جدی مردمی، تحقق خواهد یافت.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13