دوشنبه 29 مهر 1398 ** 29/07/1398

آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج با تجلیل از نفرات برتر برگزار شد و به ایستگاه پایانی رسید.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اشاره به پیشرفت فیزیکی مناسب بازارچه یاسوج گفت: با راه‌اندازی این مکان شاهد ساماندهی کسب و کارها در مرکز استان خواهیم بود.

ادامه مطلب

در این همایش از شهردار یاسوج، مدیرعامل سازمان حمل و تقل بار مسافر معاونت حمل و نقل ترافیک و مدیر اجرائیات شهرداری یاسوج به عنوان نمونه های ترافیکی تجلیل شد.

ادامه مطلب

اسامی منتخبین اولین جشنواره ملی دیوارنگاری نگاری شهر یاسوج اعلام شد.

ادامه مطلب

به مناسبت هفته نیروی انتظامی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کردند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج طی پیامی درگذشت ناگهانی مهندس امین پناهی از کارکنان این شهرداری را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

وی اظهارکرد: مهمترین مشکل آتش نشانی یاسوج نداشتن خودرو نردبان دار برای ساختمان‌های بلند است با وجود پیگیری‌ها مکرر طی یک دوسال اخیر اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم، این خودرو دو سال پیش سه میلیارد تومان بود که هم اکنون به 20میلیارد تومان رسیده است.

ادامه مطلب

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر یاسوج عطر افشانی گلزار شهدا را از دیگر برنامه های روز آتش نشان دانست.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: تعاونی‌های ۱۳ گانه یاسوج که در گذشته شکل گرفتند بیشترین خسارت را به توسعه درست شهری وارد کردند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با تاکید بر اینکه دیدگاه شهرداری و خواست شهروندان برای طرح جامع گردشگری آبشار در حد و اندازه یک طرح ملی است، گفت: در طرح جامع گردشگری آبشار به هیچ وجه سرعت را فدای کیفیت نخواهیم کرد و در تلاشیم طرحی جامع و ملی برای آبشار یاسوج تدوین شود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: فراخوان اولین جشنواره ملی دیوارنگاری شهر یاسوج تا نهم مهرماه تمدید شد.

ادامه مطلب

به گزارش روابط عمومی، شهردار یاسوج در این آئین گفت: پروژه های بازآفرینی شهر یاسوج در حوزه های مختلف عمرانی از جمله احداث مرکز محله، روکش آسفالت، ایجاد پارک و فضای سبز و همچنین جدول گذاری هستند.

ادامه مطلب

مقدم گفت: هم اکنون بیش از 25 هزار متر مربع زیرسازی برای آسفالت در محله شرف آباد اجرا شده است و طی هفته جاری عملیات اجرایی این آسفالت ها از محله حاجتی ها آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان اینکه سال گذشته ۴۶۰ تابلو نصب شد که براثر سهل‌انگاری شرکت سازنده واژه شهید در ۴ یا ۵ تابلو حذف شده بود، بیان کرد: یکسال پیش در مراسم نمادینی تابلو یکی از معابر سطح شهر یاسوج(گلزار علی‌کرم شفیعی) نصب شد که متوجه حذف نام شهید از این تابلو نشدیم اما به محض اطلاع از این موضوع سریع دستور اصلاح دادیم و در کمتر از دو روز اصلاح شد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد پتانسیل‌های خوبی در حوزه کشاورزی دارد و یاسوج بعنوان مرکز این استان می تواند یک مدیران میوه و تره بار داشته باشد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...