جمعه 24 مرداد 1399 ** 24/05/1399

با حکم شهردار یاسوج سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری منصوب شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم با بیان اینکه زیباسازی پایتخت طبیعت ایران در دستور کار شهرداری قرار دارد، در مراسم رونمایی از المان (YASUJ) گفت: قبلا در ورودی شهر یاسوج المانی فاقد هویت و زیبایی و نامفهوم وجود داشت.

ادامه مطلب

دکه ای که در میدان جهاد کشاورزی شهر یاسوج واقع شده و مانعی جهت اجرای طرح راست گرد برای کاهش کنترل ترافیک بود، ظهر امروز توسط شهرداری طبق قانون جمع آوری شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم در نشست ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با گلایه از شهروندان یاسوجی به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار داشت: مردم شهر یاسوج و حومه، هنوز بحث استفاده از ماسک را جدی نگرفته‌اند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در پیامی فرارسیدن عید غدیر خم را تبریک گفت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج به مناسبت روزخبرنگار طی پیامی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

ادامه مطلب

با فرارسیدن عید سعید قربان نستهن مقدم شهردار یاسوج طی پیامی عید سعید قربان، عید بندگی و مغفرت الهی را به عموم مسلمانان تبریک گفت.

ادامه مطلب

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج از ترمیم و بازسازی برخی از تابلو خیابان و کوچه های این شهر خبر داد .

ادامه مطلب

نکته مهم و قابل تامل آنجاست هزینه تیمداری در زمانی که تیم فوتبال شهرداری یاسوج وجود داشت، در هر فصل کمتر از نصف این مبلغ بود و مبالغ پرداخت شده هزینه بیش از دو فصل این تیم می باشد.

ادامه مطلب

شهردار از ساخت پارک امید نام برد و گفت:این پارک باعث می شود که تعادل خوبی برای سرانه فضای سبز در همه مناطق شهر یاسوج برقرار شود اما باید زیر ساخت های این پارک به صورت کاملا علمی اجرا شود تا مشکلات دیگر پارک ها را در این مکان نداشته باشیم.

ادامه مطلب

مقدم تاکید کرد: پایش تصویری یکی از کمبودهای زیرساختی شهر یاسوج بود که در این دوره کاری عملیاتی و اجرایی شد و گسترش آن نیازمند اعتبارات است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با بیان این که بر هم خوردن معادله عرضه و تقاضای مسکن در شهر یاسوج قیمت‌ها را سرسام‌آور کرده است اظهار کرد: قیمت‌گذاری بر اجاره‌بهای مسکن بر عهده کارشناس املاک است و تنها نباید به‌عنوان یک واسطه عمل کنند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اشاره به آتش‌سوزی‌های ادامه‌دار در آبشار یاسوج، گفت: این آتش‌سوزی‌ها عمدی بوده و با این هدف صورت می‌گیرد که مسیر این مکان گردشگری باز شود.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از عملیات آسفالت ۱۱هزار متر مربع از معابر محمودآباد یاسوج و نصب تابلوهای نامگذاری در قالب طرح باز آفرینی شهری خبر داد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم اعتبارات تزریقی از محل مالیات بر ارزش افزوده را حیاتی دانست برای شهرداری ها و عمران شهری و تصریح کرد که بسیاری از کدهای درآمدی شهرداری حذف شده وبرای توسعه خدمات عمومی درشهرها به حمایت بیشتر دولت بویژه از محل مالیات برارزش افزوده نیاز است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...