پنج شنبه 31 مرداد 1398 ** 31/05/1398

شهردار یاسوج با تشریح برنامه های بلند مدت ترافیکی شهر یاسوج به از آغاز مرحله جدید اصلاح هندسی میادین و تقاطع های شهری و رنگ آمیزی سرعتکاههای شهر یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب

مدیر روابط عمومی شهرداری یاسوج گفت: شادپیمایی و جشن بزرگ میثاق با ولایت همراه با قرعه کشی سفر زیارتی و ولیمه غدیر در شهر یاسوج برگزار می شود.

ادامه مطلب

برای این فقیه جلیل القدر و ژرف نگر که از مروجین مکتب اسلام ناب محمدی(ص) ومکتب روح بخش تشیع بود رحمت و رضوان واسعه الهی و برای بازماندگان صبرو اجر جزیل از درگاه خداوند متعال خواستاریم

ادامه مطلب

شهردار یاسوج بیان کرد: اجرای پروژه 45 متری، پل چهارم بشار، اصلاح اساسی و اقدامات در حوزه فضای سبز و زیباسازی، پروژه شهرک جوشکاران، پروژه اتصال پل چهارم بشار به سروک، طرح جامع ترافیکی شهر یاسوج، پروژه پایش تصویری، پروژه احداث پردیس سینمایی، پروژه کارخانه بازیافت و پروژه های جدول گذاری، کانال دفع آب های سطحی و پیاده روسازی از دیگر فعالیت های در دست اجرای شهرداری یاسوج است.

ادامه مطلب

شهردار ياسوج طي پيامي فرا رسيدن روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبريك گفت.

ادامه مطلب

دومین جشن بزرگ "نشاط اجتماعی، شهروند سالم" از ساعت ۲۱ سه شنبه شب در آمفی تئاتر روباز پارک ساحلی یاسوج با محوریت روانشناسی عشق و ازدواج موفق و آسان و با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد.

ادامه مطلب

مدیر فرهنگی شهرداری یاسوج از برگزاری دومین جشن بزرگ نشاط اجتماعی در شهر یاسوج خبر داد.

ادامه مطلب

تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی توسط شهرداری یاسوج و سازمان سینمایی کشور امضا شد.

ادامه مطلب

با حکم شهردار یاسوج سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری منصوب شد.

ادامه مطلب

وی با بیان اینکه سرعت‌گیرها به چند دلیل حذف نمی‌شوند، گفت: تا زمان نصب دوربین‌های پایش تصویری و همچنین اطلاع‌رسانی رسانه‌ها و ارتقاء فرهنگ رانندگی سرعت‌‌گیرها حذف نمی‌شوند.

ادامه مطلب

میز خدمت شهرداری یاسوج در نماز جمعه این هفته برپا شد.

ادامه مطلب

نستهن مقدم افزود: زیرساخت‌های این حوزه در مراحل تکمیل قرار داشته و در آینده‌ای نزدیک تحقق نصب دوربین‌های پایش و ارتقای کنترل‌های ترافیکی و بهبود وضعیت امنیت شهری را خواهیم داشت.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در احکامی جداگانه سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری، سرپرست سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری و سرپرست مدیریت سرمایه انسانی شهرداری را منصوب کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج ابراز کرد: خیابان 45 متری بنسجنان - شرف آباد - دولت آباد به متراژ پنج هزار متربا اعتباری به میزان 177 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 65درصد از دیگر اقدامات صورت گرفته طی این مدت است.

ادامه مطلب

وی بیان کرد: بدهی های پرداخت شده شهرداری به نیروهای انسانی در سال‌های ۹۰ تا ۹۵، پرداخت بخشی از مطالبات تیم فوتبال و پیمانکاران بوده است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...