دوشنبه 18 آذر 1398 ** 18/09/1398

با حکم شهردار یاسوج سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یاسوج منصوب شد.

ادامه مطلب

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهردار یاسوج فردی پرکار و اخلاق مدار و بی حاشیه است، گفت: کمک به شهردار ابتدا کمک به شهروندان و سپس به کمک به شهرداری و در نهایت کمک به فرد است و همه در این زمینه وظیفه داریم.

ادامه مطلب

عملیات جدول گذاری و دفع و هدایت آب های سطحی در خیابان امیر و تعاونی میلاد و همچنین کانال دفع اب های سطحی محله بختیاری ها در منطقه شرف آباد توسط شهرداری یاسوج در حال اجراست.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج تصریح کرد: انتظار داریم که نخبگان هنری، فرهنگی، علمی و ... پای کار بیایند و شهرداری را در حوزه فرهنگ یاری کنند.

ادامه مطلب

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج از اجرای طرح هرس بنیادین درختان و فضای سبز شهر یاسوج، آغاز فصل جدید گلکاری، نوسازی پرچم ها و راه اندازی فواره های میادین شهر خبر داد.

ادامه مطلب

شهرداری یاسوج به عنوان یکی از دستگاه‌های اجرایی ممتاز در اجرای پروژه‌های عمرانی در استان کهگیلویه و بویراحمد، در موضوع بازآفرینی شهری نیز عملکرد قابل قبولی از خود به‌جای گذاشته است تا جایی که بسیاری از این پروژه‌ها با وجود مشکلات فراوان در آینده‌ای نچندان دور افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از برگزاری جشن‌های نشاط اجتماعی ایام پاییز و زمستان در مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج گفت: آبشار یاسوج بعنوان نگین این شهر رها شده است که دنبال هستیم با احداث یک جاده، آبشار را به پارک جنگلی یاسوج متصل کنیم و هر چه سریعتر طرح جامع آبشار تکمیل شود.

ادامه مطلب

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج گفت: با افزایش نرخ بنزین و سهمیه‌ای شدن آن، تاکسی‌های درون و برون شهری به واسطه افزایش سهمیه بنزین و برابر قانون مربوط به اصلاح قیمت بنزین نرخ کرایه را افزایش نداده اند.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج در خصوص پروژه های عمران شهری و مطالبات کارگران شهرداری یاسوج توضیحاتی ارائه کرد.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج از شهروندان درخواست کرد تا همچون سال گذشته با نیروهای شهرداری همکاری کنند و بیان کرد: در ایام بارش برف شهروندان با تکاندن شاخه درختان محل زندگی خود علاوه بر همکاری با نیروهای شهرداری به حفظ ریه های سبز شهر کمک می کنند که سال گذشته نیز مشارکت ارزشمندی از سوی شهروندان یاسوجی در این زمینه شاهد بودیم.

ادامه مطلب

نستهن مقدم در پاسخ به برخی هجمه‌ها علیه شهرداری یاسوج گفت: در دوره کاریم خیلی‌ از نشده‌ها را انتظار دارند بشود که البته این توفیقی برای من است، قرارداد ساخت سینما منعقد شد، شهر بدون پایش تصویری به سالن پایش تصویری مجهز و وضعیت شهر رصد می‌شود، در این مدت چند همایش ملی برگزار شد، کارخانه بازیافت در حال احداث است و در کمربندی‌های ورودی شهرها اقدامات خوبی شده است.

ادامه مطلب

رزمایش حمله تروریستی به ساختمان معاونت خدمات شهری شهرداری یاسوج با حضور دستگاه های انتظامی، امنیتی، خدمات رسان و با محوریت شهرداری یاسوج برگزار شد و دستگاه های انتظامی، امدادی و خدمات رسان میزان آمادگی خود برای مواقع بحران را مورد ارزیابی قرار دادند.

ادامه مطلب

نستهن مقدم بیان داشت: این رزمایش ساعت 14 و 30 دقیقه روز یکشنبه 19 آبان ماه توسط شهرداری یاسوج و با همکاری سازمان ها و دستگاهای دولتی، نظامی و امدادی اجرا خواهد شد.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...