چهار شنبه 28 شهریور 1397 ** 28/06/1397
  • شهر یاسوج همیشه گل دارد
  • شهر یاسوج همیشه گل دارد
  • پارک ساحلی یاسوج
  • آبشار یاسوج
  • یاسوج ، پایتخت طبیعت ایران
  • یاسوج ، پایتخت طبیعت ایران
  • تنگ خرم ناز

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

عزیزالله دهنوی با اعلام این خبر گفت: با تاکید دکتر مقدم شهردار محترم یاسوج جهت حال شهروندان گرامی و جابه‌جائی بهینه عزاداران نسبت راه اندازی خطوط ویژه اتوبوس بصورت صلواتی در شهر یاسوج اقدام شده است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج شامگاه شنبه در آیین آغاز به کار این موکب، گفت: موکب امام حسین(ع) شهر یاسوج همه روزه از ساعت ۴ عصر تا پاسی از شب پذیرای همشهریان، سوگواران و عاشقان حسینی است.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج افزود: بهبود وضعیت ترافیک شهری و کاهش مشکلات تردد از جمله خروجی های تحقق توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی است.

ادامه مطلب

مراسم عزاداری دهه اول محرم از ۱۹ شهریور به مدت ۱۱ شب در گلزار شهدای شهر یاسوج برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

سرپرست آتش نشانی یاسوج ازبرگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق و راه های پیشگیری از آن درآپارتمان مسکونی بهارواقع در شهرک امام حسین(ع) برگزار شد.

ادامه مطلب

طی این مدت بیش از به طور میانگین روزانه 20 نفر مشکلات، دیدگاهها، پیشنهادات و انتقادات خود را مستقیما با شهردار یاسوج مطرح کرده اند.

ادامه مطلب

در پی حمایت شهردار و شورای اسلامی شهر یاسوج از تیم های تکواندو کهگیلویه و بویراحمد سه تن از ورزشکاران کهگیلویه و بویراحمدی این رشته به تیم ملی راه یافتند.

ادامه مطلب

مسئول اجرائیات شهرداری یاسوج گفت: وانت بارهای دوره‌گرد را در ورودی‌ها و خروجی‌های شهر یاسوج از سمت شیراز و اصفهان جمع‌آوری کردیم و هم‌اکنون یک وانت بار هم در این مسیر نیست.

ادامه مطلب

شهردار یاسوج با اشاره به وجود حدود 8۵۰ وانت‌بار دوره‌گرد در شهر یاسوج گفت:در بحث جمع‌آوری وانت‌بارها واحد اجرائیات شهرداری با همکاری یگان ویژه و پلیس راهور به صورت شبانه‌روزی اقدام می‌کنند.

ادامه مطلب

به همت شهرداری و شورای شهر یاسوج ویژه برنامه همراه با کاروان حسینی با حضور یکی از مداحان سرشناس کشوری برگزار شد.

ادامه مطلب

نماینده شهرداران کهگیلویه و بویراحمد از حذف سهم مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌های کوچک انتقاد کرد و گفت: قطع این اعتبارات سبب نگرانی شهروندان شده است.

ادامه مطلب
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ...