پنج شنبه 26 فروردین 1400 ** 26/01/1400
فعالیت سه شیفت 10 تیم عملیاتی شهرداری یاسوج در بارندگی ها/ 65 مورد امدادرسانی دربارندگی های قبل/ اعلام راههای ارتباطی با شهرداری

شهردار یاسوج از فعالیت سه شیفت تیم های عملیاتی شهرداری در قالب 10 تیم عملیاتی با هدف پوشش خدماتی در بارندگی ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر نستهن مقدم با اعلام این خبر بیان داشت: همزمان با شروع بارش رحمت الهی در شهر یاسوج ستاد بحران شهرداری بصورت آماده باش کامل درآمده است و تیم های حوادث شهرداری یاسوج با تمام توان، ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی، خدمات رسانی خود را آغاز کرده است.

مقدم افزود: با توجه به شدت و حجم بارندگی و همچنین عدم کشش ظرفیتی کانال های انتقال آب و توپوگرافی شهری آبگرفتگی در نقاط مختلف گزارش شده است که با سختی تردد در برخی نقاط از جمله محدوده پل سوم، اکبرآباد و شرف آبادها مواجه ایم.

وی با تاکید بر اینکه پیش از شروع بارندگی ها لایروبی، بازسازی مسیر و ترمیم پل ها و جداول صورت گرفت و نقاط حادثه خیز شناسایی شد، تصریح کرد: مشکلاتی که از گذشته از جمله ضعف در طراحی جداول و معابر وجود داشته باعث ورود آب به معابر و منازل شده است و امکان تردد عابران و گاها خودروها را با سختی های همراه کرده است که می طلبد دستگاه ها برای همکاری با شهرداری در راستای مناسب سازی تردد در معابر و مدیریت بارندگی ها همکاری کنند.

شهردار یاسوج با بیان اینکه بیش از 65 مورد اقدام عملیاتی و امدادرسانی در بارندگی قبلی از سوی تیم های عملیاتی شهرداری و آتش نشانی یاسوج صورت گرفت، ادامه داد: هم اکنون و با شروع بارندگی ها 10تیم عملیاتی شهرداری یاسوج بصورت سه شیفت در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند.

وی تصریح کرد: شهروندان می توانند با سامانه های 137 و 125 و همچنین تلفن ارتباطی 33344406 با پیش شماره 074 مشکلات ناشی از بارندگی را برای پیگیری و اقدام با شهرداری یاسوج گزارش کنند.

نظرات کاربران

نظر خود را بیان کنید

نام شما :

ایمیل :

نظرات